Цікаво

Якісні вугільні грилі Napoleon і їхні компоненти від компанії Grill Shop

Користувачі часто шукають вугільний гриль, тому що він підходить для різних кулінарних уподобань і випадків. Вибираючи моделі такого обладнання в інтернеті, важко передбачити якість. Проте компанія Grill Shop пропонує звернути увагу на продукцію Napoleon та розглянути її функції детальніше. Грилі цього виробника допомагають створити смачні страви на відкритому повітрі. Продукти будуть гарантовано мати приємний аромат справжнього диму.

Основа гриля від «Наполеон»

Основні види вугільних грилів

Вугільні грилі бувають різних стилів і дизайнів. Кожна модель пропонує унікальні функції та переваги для приготування їжі на вулиці:

 • Гриль-чайник. Має округлий корпус у формі чаші з куполоподібною кришкою, підходить для приготування широкого діапазону страв.
 • У стилі «візок». Прямокутної чи квадратної форми, встановлюється на візку на колесах або підставці для мобільності.
 • Барабанний. Має циліндричну форму бочки, відкидну кришку з вентиляційними отворами для контролю за температурою та велику варильну поверхню.
 • Коптильний. Використовується для копчення та, як і вугільний гриль, складається з основної камери для приготування їжі й окремої топки, зміщеної в бік.
 • Керамічний. Має яйцеподібну форму, працює на деревному вугіллі.
 • Портативний. Призначений для смаження на ходу та відпочинку на природі, такого як кемпінг, пікнік або похід.

Кожен із цих вугільних грилів може виконувати різні функції. Моделі варто підбирати, зважаючи на цілі подальшого використання.

Бездимні екологічно чисті кубики для розпалювання

Які компоненти йдуть у комплекті до вугільних грилів «Наполеон»?

Вугільні грилі Napoleon складаються з кількох ключових компонентів, які використовують разом, аби полегшити приготування їжі на вугіллі просто неба. Ці компоненти можуть відрізнятися залежно від конструкції та моделі гриля:

 • решітка для приготування – це поверхня, на яку кладуть їжу для смаження;
 • решітка для деревного вугілля – розташована під решіткою для приготування та містить вугільні брикети чи кускове деревне вугілля;
 • камера для вугілля – спеціальна камера для палива, куди поміщають деревне вугілля;
 • золоуловлювач – розташований під решіткою для деревного вугілля для збору золи та сміття;
 • кришка гриля – допомагає утримувати тепло всередині камери для приготування їжі та створює захисний бар’єр від пилу, бруду тощо;
 • система вентиляції – заслінки, розташовані на кришці та в основі гриля, що дають змогу регулювати потік повітря та температуру всередині.

Гриль може містити у своїй конструкції відкидну решітку, систему розпалювання, ручки та бічні полиці. Все це можна замовити в інтернет-магазині Grill Shop уже зараз.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button

Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function WPB\MissedScheduledPostsPublisher\wp_nonce_tick() in /var/www/ch6f9e3de4/www/mediacom.com.ua/wp-content/plugins/missed-scheduled-posts-publisher/inc/namespace.php:39 Stack trace: #0 /var/www/ch6f9e3de4/www/mediacom.com.ua/wp-content/plugins/missed-scheduled-posts-publisher/inc/namespace.php(165): WPB\MissedScheduledPostsPublisher\get_no_priv_nonce() #1 /var/www/ch6f9e3de4/www/mediacom.com.ua/wp-includes/class-wp-hook.php(324): WPB\MissedScheduledPostsPublisher\loopback('') #2 /var/www/ch6f9e3de4/www/mediacom.com.ua/wp-includes/class-wp-hook.php(348): WP_Hook->apply_filters(NULL, Array) #3 /var/www/ch6f9e3de4/www/mediacom.com.ua/wp-includes/plugin.php(517): WP_Hook->do_action(Array) #4 /var/www/ch6f9e3de4/www/mediacom.com.ua/wp-includes/load.php(1270): do_action('shutdown') #5 [internal function]: shutdown_action_hook() #6 {main} thrown in /var/www/ch6f9e3de4/www/mediacom.com.ua/wp-content/plugins/missed-scheduled-posts-publisher/inc/namespace.php on line 39