Налаштування смартфона

Як перевести смартфон Xiaomi в безпечний режим – 5 дієвих способів

Безпечний режим на смартфонах Xiaomi – інструмент, що дозволяє повністю видаляти програми, в яких кнопка «Видалити» неактивна через те, що певні елементи не вивантажені з оперативної пам’яті, пристрій вражено вірусами або ж перевіряється стан компонентів при повторних збоях.

Як увійти в безпечний режим на телефоні Xiaomi? Як вийти із безпечного режиму Xiaomi Redmi Note? Як завантажити безпечний режим на Xiaomi? Якщо вас цікавлять подібні питання, ця стаття AVIC (магазину електроніки та техніки з Харкова) дає короткі вичерпні відповіді. Отже, 5 способів, як перевести телефон Xiaomi в безпечний режим.

Як увімкнути безпечний режим Xiaomi

У кожній версії MIUI свій спосіб переходу до цього режиму. Усього їх 5. Перші 4 підходять для моделей без сканера відбитків пальців. Останній – для пристроїв з цією опцією: Xiaomi Redmi (4X, 5, 6, 7), Note (4–7) та ін.

Спосіб №1 

Порядок дій наступний.

 1. Увімкнути телефон.
 2. Натиснути і утримувати кнопку увімкнення до появи стандартного меню вимкнення.
 3. Натиснути на кнопку «Вимкнути» та утримувати до появи нового пункту меню «Безпечний режим» або пропозиції перейти до нього.
 4. Натиснути на кнопку, що з’явилася, та погодитися. Після цього телефон перезавантажиться та запуститься у потрібному режимі.

Спосіб №2

 1. Вимкнути пристрій.
 2. Натиснути на кнопку «Додому» і, утримуючи, увімкнути телефон.

Спосіб №3 

 1. Перезавантажити смартфон стандартним способом.
 2. Натискати після появи логотипу Xiaomi під час завантаження на ту область екрана, де увімкненому стані розташована кнопка головного меню.

Спосіб №4 

 1. Вимкнути смартфон.
 2. Увімкнути пристрій, утримуючи кнопку увімкнення до появи логотипу Сяомі.
 3. Відпустити кнопку увімкнення та затиснути «Зменшити гучність».
 4. Дочекатися завершення завантаження та відпустити клавішу.
Читайте ще:  Як налаштувати інтернет на смартфоні з операційною системою iOS - прості кроки для швидкого підключення до мережі та корисні поради для оптимального використання інтернету

Спосіб №5 

 1. Викликати меню вимкнення.
 2. Утримуючи клавішу живлення, торкнутись на екрані напису «Вимкнути». Клавішу тримати до появи логотипу.
 3. При появі логотипу додати палець до сканера відбитків.
 4. Не прибирати палець до завершення завантаження.

Щойно смартфон Сяомі увійде безпечний режим (Safe mode), це буде вказано у нижній лівій частині екрану. Ви також побачите, що кількість доступних програм стала набагато меншою, та включає лише ті, що були встановлені за умовчанням.

Як вимкнути безпечний режим на Xiaomi

Щоб повернутися до звичайного режиму, потрібно перезавантажити пристрій з меню вимкнення. Після цього користувачу знову будуть доступні всі програми та налаштування, які до цього були неактивними.

Загалом, увімкнення та вимкнення безпечного режиму – проста процедура, але користуватися нею потрібно лише, коли зі смартфоном трапились поломки. Якщо ж це не допомагає, варто звернутися до сервісного центру. Інакше, якщо смартфон Xiaomi відновити не вдалося, можливо задуматися про покупку нового. Великий вибір гаджетів за доступними цінами пропонує магазин AVIC. В асортименті – бюджетні смартфони Сяомі, середнього класу та флагмани, зокрема, останні моделі Xiaomi 13 Pro, Xiaomi 14, Xiaomi 14 Pro, та вже скоро очікуються Xiaomi 14 Ultra.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button

Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function WPB\MissedScheduledPostsPublisher\wp_nonce_tick() in /var/www/ch6f9e3de4/www/mediacom.com.ua/wp-content/plugins/missed-scheduled-posts-publisher/inc/namespace.php:39 Stack trace: #0 /var/www/ch6f9e3de4/www/mediacom.com.ua/wp-content/plugins/missed-scheduled-posts-publisher/inc/namespace.php(165): WPB\MissedScheduledPostsPublisher\get_no_priv_nonce() #1 /var/www/ch6f9e3de4/www/mediacom.com.ua/wp-includes/class-wp-hook.php(324): WPB\MissedScheduledPostsPublisher\loopback('') #2 /var/www/ch6f9e3de4/www/mediacom.com.ua/wp-includes/class-wp-hook.php(348): WP_Hook->apply_filters(NULL, Array) #3 /var/www/ch6f9e3de4/www/mediacom.com.ua/wp-includes/plugin.php(517): WP_Hook->do_action(Array) #4 /var/www/ch6f9e3de4/www/mediacom.com.ua/wp-includes/load.php(1270): do_action('shutdown') #5 [internal function]: shutdown_action_hook() #6 {main} thrown in /var/www/ch6f9e3de4/www/mediacom.com.ua/wp-content/plugins/missed-scheduled-posts-publisher/inc/namespace.php on line 39