Цікаво

Нові торгові рішення: як ефективно торгувати криптовалютою?

Одним із найвідоміших торгових підходів з метою диверсифікації ризиків є торгівля фʼючерсами. Також в цифровому середовищі існують і інші інструменти, окрім деривативів, які допомагають перерозподіляти ризики. Одне з таких рішень – ETF на криптовалюту. Це фінансовий інструмент, який відтворює вартість однієї або декількох криптовалют та торгується на біржі подібно до акцій. Криптовалютні ETF надають інвесторам можливість отримати доступ до ринку цифрових активів без необхідності безпосередньої покупки та зберігання монет.

Основні аспекти ETF в криптовалюті

Особливості, які роблять інструмент популярним на крипторинку та конкурентним відомим підходам:

  • Диверсифікація портфелю.

ETF може містити кілька різних криптовалютних монет, що дозволяє інвесторам отримати експозицію до різних активів за допомогою одного фінансового інструменту та захистити портфель у випадку, коли крипто-курс починає стрімко коливатись.

  • Ліквідність та доступність.

Оскільки ETF торгуються на біржі, вони можуть бути куплені та продані в будь-який час в робочі години ринку з власного криптовалютного банку, що забезпечує ліквідність та доступність для інвесторів

  • Регулювання та стандартизація.

ETF на криптовалюту підлягають регулюванню фінансових органів та можуть відповідати певним стандартам та вимогам, що сприяє зменшенню ризиків для інвесторів.

  • Спрощений доступ.

Для тих, хто хоче отримати доступ до криптовалют без необхідності розуміння технічних аспектів цифрових активів та їх зберігання, ETF може бути спрощеним способом входу на цей ринок. При цьому не доведеться обирати крипто-банк, чи вирішувати інші нюанси перед використанням інструменту.

  • Вартість.

ETF може мати вартість, яка відповідає ціні конкретних активів, що дозволяє інвесторам ефективно відслідковувати рухи курсу на цифровому ринку.

Що спільного між ETF та фʼючерсами в криптовалюті?

Ф’ючерси та ETF на криптовалюту є двома різними інвестиційними інструментами, але вони також мають кілька спільних рис та характеристик:

  • Ф’ючерси Біткоїна, як і ETF на криптовалюту, надають інвесторам можливість отримувати прибуток від змін їхньої вартості.
  • Торги на біржі. Ф’ючерси та ETF можна купити та продати на біржі, що забезпечує ліквідність та доступність для інвесторів.
  • Хеджування ризиків. Якщо інвестор володіє цифровими монетами, він може використовувати ф’ючерси або ETF для захисту від можливих збитків через зміни ціни.
  • Управління портфелем. Фʼючерси Біткоіна та ETF створені для диверсифікації та управління ризиками.

Незважаючи на ці спільні риси, варто зазначити, що є і деякі відмінності між ними. Наприклад, ф’ючерси є контрактами, де інвестор узгоджує, купувати або продавати актив за певну ціну в майбутньому. Тоді як ETF на криптовалюту представляють собою фонд, який відтворює вартість цифрових монет і торгується на біржі як один інвестиційний інструмент.

Бонк Макс

Ведущий специалист в области компьютерных наук и программирования, обладает более чем 25-летним опытом разработки высокопроизводительных систем и инновационных программных решений.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button